• Kafijas automāts Nivona NICR 796

Aroma balance sistēma

Nivona izstrādātā Aroma Balance System dod jums iespēju kļūt par īstu baristu. Izvēlieties no trīs dažādien aroma profiliem – Dynamic, Constant, Intense. Atkarībā no izvēlētā profila, ūdens plūdīs cauri kafijai dažādos ātrumos, tādējādi atklājot dažādas garšas. Dynamic – lai iegūtu maigāku un augļaināku garšu; Constant – atklās saldumu un viegli rūgtas notis; Intensīva – intensīvai un izteikti rūgtenai garšai.

TFT displejs

Pateicoties krāsainajam TFT displejam un divām vadības pogām kafijas automāts ir ļoti viegli vadāms. Pieejamas dažādas ekrāna valodas, ieskaitot latviešu, krievu un angļu.

Sava dzēriena izveide

Nespējat atrast savu iecienītāko dzēriena recepti jau starp ieprogrammētajām un vēlaties izveidot savu recepti? Izveidojiet savu unikālo recepti un saglabājiet to izmantojot “Mana kafija” funkciju (5 savas programmas).

CAPPUCCINO-CONNAISSEUR

Lai nodrošinātu, ka jūsu kapučīno patiešām ir baristas cienīgs, kafijai ir pareizi jāpievieno piens- tas nozīmē, ka vispirms tasē jāielej kafija. Lai gan espresso automāti ļauj profesionālajiem baristām to viegli sasniegt, automātiskajiem kafijas automātiem tas joprojām ir izaicinājums. Par laimi, Nivona ir atklājusi ideālā kapučīno noslēpumu. Šīs sērijas kafijas automāti ļauj izvēlēties piena putu un kafijas pagatavošanas secību.

Kafijas automāts Nivona NICR 796

  • Ražotājs: Nivona
  • Modelis: NICR 796
  • Pieejamība: Veikalā
  • 749,00€

  • Bez PVN: 619,01€

Jums varētu interesēt

Atkaļķošanas līdzeklis Brew Care 500 ml

Atkaļķošanas līdzeklis Brew Care 500 ml

Par produktuŠis universālais atkaļķošanas šķidrums ir paredzēts kafijas automātiem, tējkannām. Piemē..

7,99€ 9,90€ Bez PVN: 6,60€