• Kafijas automāts Nivona NICR 960

Aroma balance sistēma

Nivona izstrādātā Aroma Balance System dod jums iespēju kļūt par īstu baristu. Izvēlieties no trīs dažādien aroma profiliem – Dynamic, Constant, Intense. Atkarībā no izvēlētā profila, ūdens plūdīs cauri kafijai dažādos ātrumos, tādējādi atklājot dažādas garšas. Dynamic – lai iegūtu maigāku un augļaināku garšu; Constant – atklās saldumu un viegli rūgtas notis; Intensīva – intensīvai un izteikti rūgtenai garšai.

Skāriendisplejs

Plašais 5 collu skārienekrāns nodrošina ērtu visu iespējamo funkciju skatu, un jūs varat viegli izvēlēties vēlamo dzērienu. Ir iespējams pielāgot ērto izvēlnes lielumu. Pieejamas dažādas ekrāna valodas, ieskaitot latviešu, krievu un angļu.

15 receptes un savu dzērienu izveide

Kafijas automāts pagatavo: espresso, melnu kafiju, americano, cappuccino, latte macchiato un latte ar vienu pieskārienu. Izveidojiet arī 9 individuālās receptes izmantojot My Coffee funkciju un saglabājiet tās. Visiem dzērieniem (arī ar pienu) iespējams pagatavot 2 porcijas vienlaicīgi.

Tasīšu un ūdens tvertnes apgaismojums

Kafijas pagatavošanas process sniedz arī estētisku gandarījumu: kafijas pagatavošanas laikā, tasītes tiek izgaismotas 2 krāsās. Ūdens tvertnē ir līdz pat 8 apgaismojuma krāsām – ne tikai skaista, bet arī ārkārtīgi ērta, jo ūdens tvertnes līmeni redzēsiet pat gatavojot kafiju tumsā.

Kafijas automāts Nivona NICR 960

  • Ražotājs: Nivona
  • Modelis: NICR 960
  • Pieejamība: Veikalā
  • 1 455,00€

  • Bez PVN: 1 202,48€