• Maltā kafija Coffee Cruise Panama 250g

Par produktu

COFFEE CRUISE © PANAMA – ideāli pagatavotā Panamas kafijas tasē satiekas maigs tumšās šokolādes rūgtums un gatavu ķiršu svaigums, un šo vilinošo garšu harmoniju ieskauj īrisa saldā pēcgarša un izsmalcinātais karameles aromāts. Tā ir ārkārtīgi augstas kvalitātes kafija ar nepārspējamu raksturu un garšu.

Novērtēts visā pasaulē
Kafijas pupiņas no burvīgās Panamas neapšaubāmi ir vienas no augstākās kvalitātes kafijām pasaulē. Kopš 1996. gada tas ir to ievērojami veicinājis. tiek rīkots konkurss par labāko Panamas kafiju, kas mudina audzētājus pastāvīgi uzlabot kvalitāti un piesaista daudz jaunu šīs brīnišķīgās kafijas cienītāju.

Harmonisks garšas profils
Panamas kafija ir īpaši iemīļota tās sabalansētā, tīrā garšas profila dēļ. Ideāli pagatavotā kafijas tasē tumšās šokolādes maigs rūgtums satiekas ar gatavu ķiršu vieglu svaigumu, un šo vilinošo garšu harmoniju ieskauj īrisa saldā pēcgarša un izsmalcinātais karameles aromāts. Tomēr ciets kafijas cienītājs spētu pamanīt arī smalkas, tikko manāmas laima notis, kas izsauc visu garšu paleti. Šī ir ārkārtīgi augstas kvalitātes kafija ar nepārspējamu raksturu, krēmīgu tekstūru un maigu garšu – ideāla izvēle maigākas kafijas cienītājiem.

Panamas kafija ir bagāta arī ar savu saldo žāvēto augļu un karameļu aromātu, kas ne tikai bagātina kafijas dzeršanas pieredzi, bet arī apbur ikvienu tuvumā esošo, kad tā izplatās pa istabu.

VISPĀRĪGI

Ražotājs
Coffee Cruise
Kafijas tips
Malta kafija
Kafijas veids
100 % arabika
Svars
250 g

Maltā kafija Coffee Cruise Panama 250g

  • Modelis: Panama
  • Pieejamība: Veikalā
  • 11,90€

  • Bez PVN: 9,83€